JURA Vandens filtras JURA CLARIS Smart 13,99 EUR
JURA Vandens filtras JURA CLARIS Smart 13,99 EUR

Vandens filtras JURA CLARIS Smart

Kodas: 7610917717934

Kaina:

13,99 EUR
Likutis:
Turite klausimų?

Vandens filtras JURA CLARIS Smart

Sumanus vandens filtras 

98% kavos sudaro vanduo. Taigi, norint paruošti tobulą kavą vanduo turi atitikti aukščiausios kokybės standartus. JURA sukūrė revoliucinį CLARIS Smart filtrą. Pirmą kartą istorijoje, pasitelkus RFID (Atpažinimas Radijo Dažniu) technologiją, kavos aparatas nuolatos palaiko nepertraukiamą ryšį su filtru. Į vandens talpą įstačius filtrą, jis iškart yra automatiškai aktyvuojamas kavos aparato programoje, kuri praneša, kuomet reikia pakeisti filtrą. Tai ne tik palengvina filtro pakeitimo procedūrą, bet ir užtikrina optimaliausią filtro efektyvumą.

Tyras vanduo išskirtinio skonio kavai  CLARIS vandens filtro veikimas pagrįstas profesionaliu aukštyn tekančio vandens valymo principu. Tuo tarpu vanduo kiekvieno kavos gėrimo ruošimo metu yra šviežiai filtruojamas ir niekada neužsistovi talpoje, kur greitai taptų nehigieniškas.

Filtro naudojimui gali būti reikalingas filtro laikiklis.

Filtras apsaugo Jus nuo kalkių, sunkiųjų metalų ir medžiagų (tokių kaip chlorinas), kurios kenkia kavos kvapui ir skoniui. Dėl to Jūs galite gardžiuotis puikiausiais kavos gėrimais iš tyro vandens ir be jokių kalkių. Filtro resursas: 45 - 60 litrų vandens arba 2 mėnesiai.    

·        CLARIS Smart tinka šiems kavos aparatams su Išmaniąja Vandens Sistema (I.W.S.®): Z8, Z6, J6, S8, S80, E8, E80, E800, E6, E60, E600, D6, D60, D600, ENA 8, WE6, WE8.  

Pagaminta Šveicarijoje. 

Charakteristikos:

Kiti
Naudojamas kavos aparatas
Kavos aparatas JURA J6 Piano White
Kavos aparatas JURA Z6 Aluminium
Kavos aparatas Jura E6 platin EU
Kavos aparatas Jura E8 platin EU

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį! Pirmieji sužinokite naujienas ir mūsų specialius pasiūlymus.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, svetainės funkcionavimo ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Juos galite bet kada atšaukti savo interneto naršyklės nustatymuose. Plačiau. Uždaryti