JURA Claris Pro Blue filtras 31,99 EUR

Claris Pro Blue filtras

Kodas: 7610917696703

Kaina:

31,99 EUR
Likutis:
Turite klausimų?

Claris Pro Blue filtras

Sumanus vandens filtras 

98% kavos sudaro vanduo. Taigi, norint paruošti tobulą kavą vanduo turi atitikti aukščiausios kokybės standartus. JURA sukūrė revoliucinį CLARIS Pro Blue filtrą. Pirmą kartą istorijoje, pasitelkus RFID (Atpažinimas Radijo Dažniu) technologiją, kavos aparatas nuolatos palaiko nepertraukiamą ryšį su filtru. Į vandens talpą įstačius filtrą, jis iškart yra automatiškai aktyvuojamas kavos aparato programoje, kuri praneša, kuomet reikia pakeisti filtrą. Tai ne tik palengvina filtro pakeitimo procedūrą, bet ir užtikrina optimaliausią filtro efektyvumą.

Tyras vanduo išskirtinio skonio kavai  CLARIS vandens filtro veikimas pagrįstas profesionaliu aukštyn tekančio vandens valymo principu. Tuo tarpu vanduo kiekvieno kavos gėrimo ruošimo metu yra šviežiai filtruojamas ir niekada neužsistovi talpoje, kur greitai taptų nehigieniškas.

Filtras apsaugo Jus nuo kalkių, sunkiųjų metalų ir medžiagų (tokių kaip chlorinas), kurios kenkia kavos kvapui ir skoniui. Dėl to Jūs galite gardžiuotis puikiausiais kavos gėrimais iš tyro vandens ir be jokių kalkių. Filtro resursas: 120 - 300 litrų vandens arba 2 mėnesiai. 

·     CLARIS Pro Blue filtras tinka  JURA XJ5, XJ9, profesionaliems GIGA serijos kavos aparatams kurie turi žydros spalvos filtro laikiklį vandens talpoje.

Pagaminta Šveicarijoje. 

Charakteristikos:

Kiti
Naudojamas kavos aparatas
Kavos aparatas Jura GIGA X3
Kavos aparatas Jura GIGA X8

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį! Pirmieji sužinokite naujienas ir mūsų specialius pasiūlymus.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, svetainės funkcionavimo ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Juos galite bet kada atšaukti savo interneto naršyklės nustatymuose. Plačiau. Uždaryti