Pristatome naują automatinių kavos aparatų priežiūros priemonių liniją - „Crystal Drop”.

Pristatome naują automatinių kavos aparatų priežiūros priemonių liniją - „Crystal Drop”.

2018-02-05
#Crystal Drop #Priežiūros priemonės #Kavos aparatų priežiūra

Viena iš svarbiausių gerai paruoštos kavos taisyklių - kokybiškos pupelės, šviežias, filtruotas šaltas vanduo, bei švari ir suderinta ruošimo įranga. Norint mėgautis skania kava, būtina tinkamai prižiūrėti kavos aparatą. Vieni svarbiausių priežiūros veiksmų – aparato valymas, bei nukalkinimas. Reguliariai rūpinantis aparato švara, pagerinsite ne tik geriamos kavos kokybę, bet ir prailginsite aparato tarnavimo laiką.

Pristatome „Crystal Drop” valymo, bei nukalkinimo tabletes, pagamintas Vokietijoje, pagal aukščiausius ES saugumo ir higienos standartus. „Crystal Drop” priemonės kurtos su pretenzija užtikrinti spindinčią švarą automatiniams kavos aparatams tiek jūsų namuose, tiek biure.

„Crystal Drop” valymo tabletės

Šios valymo priemonės pritaikytos ypač patogiam naudojimui. „Crystal Drop“ valymo tabletės pašalina aparate užsilikusius kavos riebalus, kurie susikaupia tarp kavos ruošimo mazgo ir kavos išleidimo angos. Atlikę šį paprastą valymo veiksmą, ne tik užtikrinsite automatinio kavos aparato vidaus įrenginių švarą, bet ir apsaugosite juos nuo kavos riebalų ir bakterijų kaupimosi. Kuo švaresnis kavos aparatas – tuo geresnės kokybės kava galite mėgautis.

„Crystal Drop” nukalkinimo tabletės

Ruošiant kavą namuose ar biure, dažniausiai naudojamas čiaupo vanduo, kurį kaitinant kavos aparate nuolatos kaupiasi kalkės. Jos ilgainiui gali pakenkti ne tik gaminamos kavos kokybei, bet ir sugadinti patį aparatą. Kalkėmis apsinešę vandens kaitinimo įrenginiai jį kaitina ilgiau, šiam veiksmui sunaudojama daugiau elektros energijos, ir taip sutrumpėja aparato eksploatacijos laikas. Tam, kad to išvengti, kavos aparatų ekspertai rekomenduoja reguliariai rūpintis aparato nukalkinimu. Procedūra nereikalauja daug pastangų - „Crystal Drop“ nukalkinimo tabletės nepriekaištingai pašalina įrenginio viduje susikaupusias kalkes, ko pasekoje jūs galite mėgautis geriausios kokybės kava savo namuose ar biure.

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį! Pirmieji sužinokite naujienas ir mūsų specialius pasiūlymus.