„Sorpreso“ pristato naują trijų kavos rūšių kolekciją

„Sorpreso“ pristato naują trijų kavos rūšių kolekciją

2019-02-07

Sorpreso pristato naująją kavos pupelių kolekciją, įkvėptą kelionių, pasaulio pažinimo ir neatrastų įspūdžių. Trys skirtingos, bet viena kitą papildančios ypatingų kavos pupelių rūšys skirtos norintiems paragauti kažko naujo ir pasinerti į neatrastą kavos skonių pasaulį.

Kavos pupelės „Ethiopia Sidamo

Etiopija - tai kavos gimtinė. Čia užauginta kava turi savo istoriją, kuri prasideda dar XIV a. Būtent čia, po karšta Afrikos saule gimė legenda apie kalnų ožkas, kurių dėka piemenys atrado tonizuojantį gėrimą. Būtent čia žmonės pradėjo apdirbinėti kavos pupeles. Etiopijos kavamedžiai tapo protėviais viso pasaulio kavos rūšims. Sidamo - šių laikų pirmaklasė arabika, daugelio ekspertų pripažinta geriausia tarp geriausių. Minkštas ir švelnus charakteris, kurį nėra lengva perteikti dėl skonių ir aromatų gausos. Švelnus romo, šokolado, cinamono aromatas, ryškus skonis, saldus citrusinių vaisių ir gėlių dvelksmas. Gaminant espresso aparatais, gaunama tiršta ir aukšta šokoladinė crema. Sužinokite apie šias pupeles daugiau: čia.

Kavos pupelės „India Plantation AA“

Indija tapo viena iš pirmųjų šalių, be Afrikos, kur pradėta auginti kava. XVII a. piligrimai kontrabanda atgabeno į Indiją 7 kavos pupeles ir pradėjo šios šalies kavos istoriją. Kavamedžiai Indijoje auginami aukštaūgių medžių paunksmėje, kurie saugo nuo tiesioginių saulės spindulių ir vėjo , šalia sodinami prieskoniniai augalai, kurie Indijos kavai suteikia nepakartojamą aromatą. Meduolių, vanilės, gvazdikėlio, kardamono natos užburia ir nuskraidina toli nuo kasdienybės, ten kur šilta, mįslinga Indija… Plantation AA-ekskliuzyvinė plauta mono arabika, išsiskirianti vienodomis didelėmis aukštos kokybės pupelėmis. Skonis turtingas kartaus juodojo šokolado ir džiovintų vaisių saldumo, kuriuos vainikuoja vyninė rūgštelė. Unikali savo universalumu - tinka tiek stipriam espresso, tiek "pūkuotam" cappuccino. Sužinokite apie šias pupeles daugiau: čia.

Kava „Colombia Medelin Supremo“

Kavos pasaulyje yra pripažinti lyderiai, etalonai ir skonio pavyzdžiai. Kolumbijos kava yra sinonimas garantuotos produkto kokybės. Jos aukštą skonio reputaciją palaiko unikalios gamtos sąlygos, auginimo, surinkimo ir apdirbimo tradicijų laikymąsis ir labai griežta kavos kokybės kontrolė. Kolumbijos kava klasifikuojama ne tik pagal departamentus (Medellin), kavamedžių rūšis, bet ir pagal pupelės dydį. Supremo - stambiausios, vienodo dydžio, puikios kokybės pupelės. Colombia Medellin Supremo - populiari ir geidžiama visame pasaulyje dėl turtingo ir labai tiršto skonio. Kiekvienas gurkšnis pripildo kūną migdoliniais riešutais kvepiančios energijos. Lengvas ruginės duonos saldumas ir išraiškingos kartaus juodojo šokolado natos. Ir lašelis švelnios vaisinės rūgštelės. Temperamentingą šalį puikiai charakterizuojantis gėrimas. Sužinokite apie šias pupeles daugiau: čia.

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį! Pirmieji sužinokite naujienas ir mūsų specialius pasiūlymus.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, svetainės funkcionavimo ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Juos galite bet kada atšaukti savo interneto naršyklės nustatymuose. Plačiau. Uždaryti