Keletas patarimų kaip mėgautis kava gražiai ir stilingai!

Keletas patarimų kaip mėgautis kava gražiai ir stilingai!

2019-09-06

Rugsėjo 9 - oji minima tarptautinė grožio diena! Kaip gera, kai grožis mus supa kasdien! Kad ir per mažas atokvėpio pertraukėles, kuomet galime atsipūsti, pailsėti ir pasimėgauti puodeliu mėgstamos kavos. Keletas patarimų, kaip kava mėgautis gražiai ir stilingai:

* Mėgstate Espresso? Puiku! Būtinai šį gėrimą gerkite iš mažų stikliukų arba puodelių - geriausia porcelianinių. Taip atrodysite elegantiškai, o kava geriama iš tokių indų puikiai atskleis savo skonį. Rinkitės 80 ml talpos puodelius - juose galėsite ruošti tiek viengubą, dvigubą Espresso, tiek mėgautis Espresso macchiato. Būtinai naudokite ir lėkštutę - ji ne tik atrodys stilingai, bet ir apsaugos paviršius nuo įkaitusio puodelio ar kavos lašų.

* Sluoksniuotiems kavos ir pieno gėrimams ar kokteiliams: Latte, Latte macchiato ir t.t., rekomenduojame naudoti elegantiškas dvigubo stiklo stiklinaites. Jos ne tik patraukliai atrodo, bet ir padeda išsaugoti gėrimo temperatūrą.

* Mėgstate kavą išsineštinai? Dažnai vaikštinėdami mieste ir rankoje laikydami ryškiaspalvį vienkartinį puodelį su kava atrodome gražiai, tačiau tausokime gamtą! Galima išsirinkti stilingą daugkartinio naudojimo bambukinį puodelį kavai gerti. Neškitės jį su savimi tiek į darbą, tiek į mėgstamą kavinę. Kurkite grožį kasdien,bei džiaukitės mažais gyvenimo malonumais!

kava

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį! Pirmieji sužinokite naujienas ir mūsų specialius pasiūlymus.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, svetainės funkcionavimo ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Juos galite bet kada atšaukti savo interneto naršyklės nustatymuose. Plačiau. Uždaryti