JURA Smart Connect jungtis 49,99 EUR

Smart Connect jungtis

Kodas: 7610917721672

Kaina:

49,99 EUR
Likutis:
Turite klausimų?

Smart Connect jungtis

Palengvinkite kavos ruošimą su Bluetooth® Dabar naudodami išmaniąją JURA Smart Connect jungtį kur kas lengviau valdysite savo automatinį kavos aparatą per išmanųjį telefoną arba planšetę. 
Naujasis JURA Smart Connect prietaisas, įstatytas į kavos aparatą, Bluetooth® ryšiu susijungia su telefonu ar planšete. Įdiegta telefone ar planšetėje programėlė leidžia belaidžiu būdu ne tik valdyti ir programuoti kavos aparatą, bet su aparatu susieti įvairius JURA priedus. 
JURA Connect programėlė leidžia į išmanųjį telefoną gauti visą svarbiausią dienos eigoje kavos ruošimo ir atliktų priežiūros programų statistiką. Dėl lengvai suprantamos grafikos ir automatiškai siunčiamų įspėjimų, kur kas lengviau stebėti kavos aparatą. Tai dar labiau palengvina naudojimą kavos aparatu prekybos tikslams. 
JURA Coffee programėlė skirta novatoriškiems kavos mėgėjams, naudojantiems automatinį JURA kavos aparatą, planšetės pagalba valdyti kavos gėrimų nustatymus: ruošimo kiekį, stiprumą ir temperatūrą galite keisti pagal individualius poreikius, taip pat priskirti savo paveiksliuką bei parinkti vietą gėrimų meniu. Mėgstamiausias kavos gėrimas gali būti paruoštas tiesiog planšetėje palietus kavos gėrimo ikoną. Tai įmanoma esant ne toliau kaip trijų metrų atstumu nuo kavos aparato.

Charakteristikos:

Kiti
Naudojamas kavos aparatas
Kavos aparatas JURA J6 Piano White
Kavos aparatas JURA Z6 Aluminium
Kavos aparatas Jura E6 platin EU
Kavos aparatas Jura E8 platin EU
Kavos aparatas Jura WE6
Kavos aparatas Jura WE8 chrome

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį! Pirmieji sužinokite naujienas ir mūsų specialius pasiūlymus.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, svetainės funkcionavimo ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Juos galite bet kada atšaukti savo interneto naršyklės nustatymuose. Plačiau. Uždaryti