JURA Priežiūros priemonių rinkinys 54,99 EUR
JURA Priežiūros priemonių rinkinys 54,99 EUR

Priežiūros priemonių rinkinys

Kodas: 7610917715770

Kaina:

44,99 EUR - 18% 54,99 EUR
Likutis:
Turite klausimų?

Priežiūros priemonių rinkinys

Norint, kad kavos aparatas ruoštų puikią kavą, ypač svarbu teisingai prižiūrėti kavos aparatą ir laikytis tinkamos higienos. Teisingai prižiūrėdami kavos aparatą Jūs ne tik prisidėsite prie ilgesnio jo tarnavimo laiko, bet ir apsaugosite savo kavos aparatą. Tik naudodami originalius JURA priežiūros gaminius ir visada laiku atlikdami kavos aparato valymo procedūrą, galėsite mėgautis aukščiausios kokybės juodos kavos, espresso, cappuccino, latte macchiato ir kitais kavos gėrimais.   Naujajame priežiūros rinkinyje yra visos priemonės, kurių Jums reikia.
Į priežiūros priemonių rinkinį įeina:  3 CLARIS Blue filtrai, 6 valymo tabletės, 1 x 250 ml kapučinatoriaus valymo skysčio ir 2 pieno žarnelės.
Naudodami naująjį priežiūros priemonių rinkinį Jūs sutaupysite pinigus, o rinkinio dėžutė laisvai tilps bet kurioje virtuvės spintelėje.

Charakteristikos:

Kiti
Naudojamas kavos aparatas
Kavos aparatas JURA IMPRESSA A9

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį! Pirmieji sužinokite naujienas ir mūsų specialius pasiūlymus.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, svetainės funkcionavimo ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Juos galite bet kada atšaukti savo interneto naršyklės nustatymuose. Plačiau. Uždaryti