SORPRESO SORPRESO kavos pupelių testavimo rinkinys 5 x 100 g 11,99 EUR
SORPRESO SORPRESO kavos pupelių testavimo rinkinys 5 x 100 g 11,99 EUR

SORPRESO kavos pupelių testavimo rinkinys 5 x 100 g

Kodas: SORP_TEST_RINK

Kaina:

11,99 EUR
Likutis:
Turite klausimų?

SORPRESO kavos pupelių testavimo rinkinys 5 x 100 g

Kavos pupelių testavimo rinkinyje rasite po 100 gramų penkias skirtingas SORPRESO kavos rūšis – tai puiki galimybė išragauti, pasimėgauti naujais pojūčiais ir atrasti savo mėgstamą kavą.
Rinkinyje rasite:
#1. Kavos pupelių SORPRESO Espresso pakuotę.
Šis mišinys – tai tikra kavos alchemija. Net penkiose šalyse užauginta arabica kava užburia savo išskirtiniu skoniu: pikantiškas, gal net aštrias pirmąsias natas pakeičia švelnus ir ramus poskonis. O gilios ekologiškos kavos auginimo tradicijos suteikia kavai sodrų kūną.
Užauginta: Brazilija, Indonezija, Tanzanija, Gvatemala, Peru
Šviežiai skrudinta EU
#2. Kavos pupelių SORPRESO Caffe pakuotę.
Sodrias ir švelnias Brazilijos arabica pupeles sumaišius su stipriomis Indijoje augintomis robusta pupelėmis išgautas ryškus ir sodrus kavos skonis. Šis šviežiai skrudintas pupelių mišinys pasižymi intensyviu aromatu ir ilgai išliekančiu skoniu.
Užauginta: Brazilija, Indija
Šviežiai skrudinta EU
#3. Kavos pupelių SORPRESO Creme pakuotę.
Puikiai subalansuotas, šviežiai skrudintas arabica pupelių mišinys yra aukštos kokybės, puikaus aromato ir turtingo skonio. Kalnus dengiantis rūkas kavai suteikia švelnumo, o atogrąžų miškų šilta drėgmė išsiskleidžia sodriu aromatu.
Užauginta: Brazilija, Nikaragva, Kosta Rika, Indonezija, Meksika, Peru
Šviežiai skrudinta EU
#4. Kavos pupelių SORPRESO DORO pakuotę.
Ramiajame vandenyne geografiškai izoliuotoje šalyje, atogrąžų miškų kalnuose auginamos ypatingo skonio arabica pupelės. Šiltas ir drėgnas klimatas nulemia šių pupelių subtilų ir turtingą skonį, o saloje esančios augmenijos gausa suteikia šiai kavai netikėtą gėlių aromatą. Papua Naujosios Gvinėjos arabica nudžiugins tikrus kavos gurmanus.
Užauginta: Papua Naujoji Gvinėja
Šviežiai skrudinta EU
#5. Kavos pupelių SORPRESO PRIMA pakuotę.
Kaip tikra koketė, PRIMA kava pažadins visus jūsų pojūčius. Rafinuota, subtili, stilinga ir tuo pačiu – išraiškinga, aštri , sultinga, stimuliuojanti... Tobulai subalansuoto vaisinio saldumo su lašeliu citrinos, išskirtinio, tiršto šokoladinio aromato. Viena geriausių Afrikos kavų užaugusi vaizdinguose kalnuose 1600-1800 m virš jūros lygio, Prisirpusios uogos renkamos rankiniu būdu, šlapiuoju metodu apdorojamos ir džiovinamos saulėje. PRIMA nusipelno būti degustuojama, su pasimėgavimu užuodžiama ir lėtai gurkšnojama.
Užauginta: Kenija
Šviežiai skrudinta EU

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį! Pirmieji sužinokite naujienas ir mūsų specialius pasiūlymus.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, svetainės funkcionavimo ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Juos galite bet kada atšaukti savo interneto naršyklės nustatymuose. Plačiau. Uždaryti