Miele parduotuvė

Naujienos ir akcijos

"Miele" prietaisai – patvarūs ir galingi

Nuo pat įkūrimo 1899 m. "Miele" tęsi klientams duotą pažadą – "Visada geriau". Kodėl pasirinkome šį šūkį? Nes visada stengiamės dirbti geriau – pranokdami ne tik varžovus, bet ir patys save. Todėl klientai jau daugybę metų pasitiki "Miele". Pasirinkę mūsų gaminį vieną kartą, jie dažniausiai lieka lojalūs visą gyvenimą.

"Miele" ženklas

Daugybėje šalių "Miele" prietaisus galima rasti populiariausiųjų sąrašuose. Vokietijoje šis prekių ženklas 2013 m. netgi gavo visų laikų geriausiojo apdovanojimą! Ką galima pasakyti apie "Miele" klientus? Jie vertina našumą ir patogumą, jiems rūpi dizainas ir aplinkosauga. "Miele" jų lojalumą pelno dėl savo kokybės ir stiliaus pojūčio!

"Miele" kokybė

Klientų širdis "Miele" užkariavo prieš daugiau kaip 100 metų. Siekdami užtikrinti kokybę, kiekvieną savo gaminį – skalbykles, džiovykles, indaploves, orkaites – tikriname atlikdami kruopščius bandymus, kurių metu apkrovos atitinka 20 metų trukmės naudojimą. Kartą pasirinkę "Miele", liksite mūsų klientu visam laikui. Lojalūs pirkėjai drąsiai rekomenduoja mūsų gaminius ir kitiems. Tai nestebina. Juk mūsų prioritetai – kokybė ir patvarumas!

"Miele" patogumas

Laikomės nuomonės, kad mūsų prietaisų valdymas turi būti paprastas. Tad jokio vargo nesukels nei klasikinis sukamas ratukas, nei subtilus jutiklis, nei aukštos raiškos liečiamasis ekranas. Nepamirškime ir patogių, patikimų automatinių programų, kurias apgalvojome iki menkiausios smulkmenos. Būtent tai užtikrina puikius rezultatus tiek virtuvėje, tiek vonioje. Rinkitės "Miele" ir džiaukitės lengvesniu gyvenimu.

"Miele" dizainas

"Miele" vertina linijų aiškumą ir visais laikais madingą eleganciją. Mūsų išskirtinumas – ypač plati montuojamų virtuvinių prietaisų pasiūla, nuoseklus dizainas ir spalvų įvairovė. "Miele" gali pasiūlyti idealų sprendimą kiekvienai virtuvei. Kurdami prietaisus, kruopščiai laikomės pasirinktos linijos koncepcijos. Įsileiskite "Miele" į savo virtuvę – ji tikrai ras savo vietą.

"Miele" tvarumas

Mūsų vertybės ir filosofija skirta praktiniam tvarumo idėjų pritaikymui. Būtent tvarumas yra ilgalaikės "Miele" sėkmės garantas. Esame JT tvarumo tinklo "Pasaulinis susitarimas" nariai, pasirašę ""Įvairovės chartiją"". Be to, kas dvejus metus viešai skelbiame "Miele" tvarumo ataskaitą.

"Miele" istorija

"Miele" istorija prasidėjo Herzebrocke, Vokietijoje. 1899 m. inžinierius Carlas Miele ir verslininkas Reinhardas Zinkannas įsteigė grietinėlės separatorių gamybos įmonę. Prie ketverių tekinimo ir vienų gręžimo staklių dirbo vienuolika žmonių. Dvi šeimos – Miele ir Zinkann – jau daugiau kaip 100 metų kūria "Miele" sėkmės istoriją. "Miele" pasirinkta tobulėjimo filosofija paremta jų sukurtu šūkiu – "Immer besser".

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį! Pirmieji sužinokite naujienas ir mūsų specialius pasiūlymus.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, svetainės funkcionavimo ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Juos galite bet kada atšaukti savo interneto naršyklės nustatymuose. Plačiau. Uždaryti