Pristatymas ir grąžinimas

ĮKAINIAI:

DPD

Nemokamas pristatymas Lietuvoje - perkant už 29 eur ir daugiau. Perkant iki 29 eur - pristatymo kaina 2.90 eur. Pristatymas į Kuršių Neriją - 21,72 eur už siuntą.

ATSIIMSIU SORPRESO SALONE

Neapmokestinama


Nuo parduotuvės iki Jūsų namų durų... prekių pristatymu rūpinasi patikimiausi.

Visur ir visada. DPD – tai vienas pirmaujančių siuntų paslaugas teikiančių vežėjų Europoje bei patikimas įmonių partneris tiek Baltijos šalyse, tiek tarptautinėse rinkose. DPD ne tik valdo išplėtotą transporto tinklą, kurį sudaro daugiau nei 500 terminalų 40-tyje šalių, bet siūlo tiek standartizuotus, tiek individualioms reikmėms pritaikytus integruotus logistinius sprendimus. Siuntos klientams yra pristatomos darbo dienomis tarp 8 ir 18 val. Pristatymas užtrunka nuo 1 iki 3 dienų.


Atsiimkite prekes SORPRESO kavos aparatų salonuose Vilniuje, Klaipėdoje ir Alytuje

Šiandien vartotojas susiduria su prekinių ženklų gausa, iš kurios yra sudėtinga ir sunku išsirinkti reikiamą produktą, todėl pasirinkimo sprendimas tampa sudėtingesnis. Du pagrindiniai motyvai, kodėl vartotojas pasirenka tam tikrą prekės ženklą yra pasitikėjimas ir patirtis. Puikiai įrengtame ir SORPRESO prekinį ženklą atstovaujančiame salone Jūs galėsite išbandyti JURA, NIVONA ir MIELE produktus ir gauti visą Jums reikalingą informaciją iš kvalifikuoto, ilgametę patirtį turinčio personalo.

Maloniai kviečiame Jus į mūsų SORPRESO kavos aparatų salonus Vilniaus, Klaipėdos ir Alytaus miestuose.

Vilniaus salono adresas:
Lvovo g. 89 A,Vilnius
Tel. (8 ~ 5) 233 38 41
Mob. 8 616 82 260, 8 612 61 107
El.paštas: vilnius@sorpreso.lt

Klaipėdos salono adresas:
Liepų g. 24, Klaipėda
Mob. 8 647 57 711
El.paštas: klaipeda@sorpreso.lt

Alytaus salono adresas:
Ulonų g. 33, Alytus
Mob. 8 670 78 838
El.paštas: alytus@sorpreso.lt


PREKIŲ GRĄŽINIMAS

Jei įsigytos prekės Jums netinka, visada galite jas grąžinti. Mes ne tik grąžinsime Jums pinigus už įsigytas prekes, bet ir pilnai padengsime transportavimo išlaidas (transporto išlaidų padengimas taikomas tik pirmam apsipirkimui). Tačiau norint užtikrinti abipusį supratimą ir bendradarbiavimą nurodome sąlygas, kurių privalote laikytis.

Prekių grąžinimo tvarka:
Prekės galite grąžinti per 14 d. nuo įsigijimo datos
Prieš grąžinimą turite mus informuoti el. paštu - info@sorpreso.lt

Grąžinamos prekės negali būti:
1. Naudotos
2. Sugadintos
3. Pažeista pakuote
4. Be pirkimo dokumento

Pinigų grąžinimo tvarka:
Jei Jūsų grąžinama prekę atitinka visas grąžinimo taisykles, pervesime Jūsų sumokėtus pinigus per 14 darbo dienų. Jei buvo pažeistos grąžinimo taisyklės, pinigai grąžinami nebus. Dėl prekės pristatymo ir atsiėmimo tarsimės individualiai.

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį! Pirmieji sužinokite naujienas ir mūsų specialius pasiūlymus.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, svetainės funkcionavimo ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Juos galite bet kada atšaukti savo interneto naršyklės nustatymuose. Plačiau. Uždaryti